יום שבת, 14 במאי 2011

דווקא אני רואה את הסדרה, אין לי גישה לספרים ואני לא אוהבת לקרוא באנגלית, אז אני מסתפקת בינתיים בסדרה. התאום המרושע (סלחי לי שאני לא זוכרת את השמות של אף אחד, בשביל זה יש את המדריך. ממילא כולם על השורש של ט.ר.א, דנ.א ס.ר.ס וכאלה) נראה כמו איזה נסיך אנמציה אנושי לדוגמא:
והמלכה לא דומה בעיניי לסייאנה שאני ממש מחבבת, אלוהים יודע למה.
עוד לא מצאתי את הדמות החביבה עלי בסדרה הזאת, חוץ מהפסיכופט עם השיער הלבן אולי.

לא יודעת אם זה סימן טוב, למרות שבינתיים אני בעד הסדרה. אבל אני מעדיפה סדרות שבהם אני לא יכולה להחליט את מי אני אוהבת יותר, כמו קומיוניטי או פארקס & ריקריאשן.

דווקא הפס העליון בחצאית די ישר, זו התפירה שעקומה, בקטע הזה היה בערך סנטימטר עובי בד. לא שאני התופרת הישרה ביותר בד"כ. אבל נראה לי שדי השתפרתי.

אוך, איזה בחור שפגשתי בסילבסטר, פתאום נזכר בקיומי ושהוא הזמין אותי אז לארוחת ערב (אבל כמובן מעולם לא התקשר, לא שזה משנה כי הוא היה מעצבן) והתחיל לשלוח לי סמסים ולהתקשר, ובטעות עניתי לו לסמס, כי חשבתי שזה ידיד שלי, ועכשיו אני צריכה להיות נחמדה כשאני מסבירה לו למה אני לא אצא עם בחור שמתקשר בדיליי של 5 חודשים. אוי אני נזכרת למה הוא היה מעצבן.. למה רק לוזרים נדבקים אלי?

אוף נהיה כאן כזה קר וגשום. אני צמודה לתנור ולתה ומחכה שהחורף יעבור, אומנם הוא התחיל רק לפני איזה שבוע, אבל אני מרגישה שכבר מיציתי.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה