יום רביעי, 20 ביולי 2011

ריטה - מחכה - Rita - Mehake

אוי את מהממת, באמת יפה לך צהוב! אני לא יודעת אם זו התאורה או השמש האוסטרלית אבל באמת התמונות שלך לאחרונה יותר ורדרדות. רק אני נשארת עם הצהבת בלבנט?
אני לא ממש זוכרת אבל נדמה לי שחלמתי עלייך אתמול, כי קמתי היום בבוקר עם פרץ געגועים אפילו יותר מתמיד, בקיצור אני סופרת את הימים עד שנפגש, נשב לקשקש, נלך להסתובב בחנויות ולא נרגיש את המרחק...
תאחלי לי שענייני הדירה ייסגרו בקרוב, עברנו תהפוכות רבות, כרגע אין לנו דירה ואנחנו ממשיכים במירוץ... אני על סף לקחת אוהל ולהצטרף לשדרה.... בכל מקרה בטוח אני אהיה בהפגנה בשבת... אספר לך את כל הפרטים בסופ"ש....
שוב אני (ואני ואני ואני) הפעם קולור בלוק זן שיק. 
שנים אני מסתובבת בעולם, בטוחה שאני צריכה לברוח מצהובים וכתומים כמו מאש. ואולי זה נכון לגבי הצהובים הבהירים הבננה והלימון. אבל כל מה שחרדל/כורכום/זעפרן/דלעת/מנגו (יש צהובים שלא קשורים לאוכל?) להפתעתי דווקא נראה עלי נחמד ולא רק שלא גורם לי להראות כמו חולת צהבת, אלא מדגיש את כל הלבן והורוד בעור שלי (בצורה טובה), לא שהצבעים בתמונות האלה משקפים את המציאות:
ומחר אני שואפת להכין את המיני פרוייקט בהשראת השמלה הזאת של שארלוט רונסון:בדרך פריטים מדנים שהם לא ג'ינס או מקסימום ג'קט ג'ינס לא עושים לי את זה בכלל וגם לא שטיפות אקונומיקה.
אבל ראיתי את השמלה הזו באיזה כתבה ונדלקתי משום מה. 
אז היום כשחזרתי מהמשרד של הקייטנה עשיתי סריקה בחנויות אופשופ בסביבה ומצאתי שמלה מתאימה, כמובן כשחזרתי הביתה גיליתי שאין אקונומיקה והסיליט לא מורידה צבע וירד גשם אז התעצלתי לצאת שוב לסופר.

לא יודעת מה יש לי עם הדיסק החדש של אדל, ז"א אהבתי אותה מאוד גם בדיסק הראשון, אבל את זה אני פשוט לא יכולה להפסיק לשמוע,
כבר מזמן לא היה דיסק שהתאהבתי בו ככה.
נורא קיוותי שהיא מגיעה להופיע באוז ועם קצת מזל בתיאום עם הביקור שלך, אבל בינתיים אין לה בכלל תאריכים באוסטרליה. :(

לאט לאט אני עוברת על כל הקליפים שלה, כאן יש לה תנועות ידיים מצחיקות: