יום שבת, 15 בינואר 2011

עדיין אין חתול.
הפוסט האחרון שלך עורר בי השראה, גם אני רוצה פוסטים יפים עם תמונות יפות של בגדים יפים. (אגב, הגופיה-שמלה הורסת!!! רק תעדני לה את המחשוף מקדימה, כי כרגע זה נראה חונק קצת...), אומנם יש לי 2 זוגות חדשים של נעליים שאני צריכה לצלם ולהעלות (אחד מתוכם הוא מגף סרג'נט פפר הורס), ושני סריגים יפים מגולף, אבל זה לא מה שישביע את רעבוני, אז אני הולכת כנראה עם רשף היום לקניות (המטרה המוצהרת היא חולצות מחוייטות לאלי בשל קידומו המשמח) אבל כמובן שאני בונה על לנצל את מבצעי סוף העונה לעצמי. ואז גם אני אוכל להעלות פוסט יפה עם תמונות יפות של בגדים יפים.
עוד הגרלת לקים!!בתור אחראית טוויטר, את מוזמנת לעשות את חלקך.בשעה טובה ומוצלחת סיימתי את השמלה. במסגרת האובססיה שלי למשי, רצוי חום, קניתי את השמלה-גופייה הזאת שהייתה די ענקית ועלתה משהו כמו 3$ (קניתי עוד שמלת משי חומה מתוקה עם שחפים, נראית חדשה לגמרי ועלתה $6. איזה כיף כשהאופ שופ מיישרים קו עם האובססיות שלי, אני אצלם לך גם אותה בהזדמנות).
ככה היא נראתה לפני:


 

ואחרי:
אני עדיין צריכה לשפצר עוד קצת את הכתפיות, המכונת תפירה, כצפוי, לא הכי שיתפה פעולה.


אין לי תמונה טובה של המקדימה, במציאות זה נראה יותר טוב


הצבעים לא יצאו כ"כ טוב, הכחול הוא הרבה יותר חזק ובוהק


השראות:ואם אני כבר כאן, זאת הזדמנות טובה להעלות כל מיני תמונות שצילמתי והתעצלתי להפוך לפוסט:

הסוודר האהוב עלי


שרשרת שקניתי באיביי, יחד עם כמה סיכות לשרשראות, אני יודעת שאני אולי בדיעת מיעוט, אבל בעיניי היא מהממת.

סוף סוף מצאתי מכנסיים בגזרה גבוהה, אומנם הרגליים זה לא החלק המוצלח בגוף שלי,
אבל אני די אוהבת את איך שהם נראים עלי. עכשיו רק נשאר למצוא כאלה ארוכיםחצאית סמי ג'ינס, היא קצת מקומטת אחרי יום של ישיבה, אבל היא ממש חמודה