יום שלישי, 31 במאי 2011

הבלוג שוב לא נותן לי לכתוב תגובות לפוסטים של עצמי, מה יהיה?
תודה על המחמאות, אני משתדלת להשקיע בתמונות גוף (השקעה שלא כוללת לרוב את סידור הבלאגן בחדר והפרוייקט הנוכחי שגורם לו) ולגבי הקלוזאפים- מצחיק שאת אומרת, כי בדיוק עברתי על סדרת התמונות האחרונה ונבהלתי. יוחזר חדר הכושר לאלתר! (שמתי תזכורת יומית בפלאפון, אולי זה יעזור לעצלות) כמות הסנטרים שהצטרפה לסנטר המקורי שלי מדאיגה. אז אני בוחרת רק תמונה אחת מחמיאה, עם מייקאפ, מול אור חזק. והיי, כמעט אפשר לחשוב שאני פוטוגנית.. :) חוץ מזה שיכולות האיפור שלי משתפרות.

גם אני אוהבת את השמלה הטורקיזית, בכלל טורקיז זה צבע שמככב אצלי. בסופ"ש שעבר עשיתי סיבוב בצפון העיר ומצאתי את חנות הוינטאג' האולטימטיבית (לינק, למרות שאין להם כלום באתר): 3 קומות ענק עמוסות בבגדים, רהיטים ופיצ'פקס וינטאג' הארדקור שגרמו לי לרצות לעבור לגור שם. הסתובבתי שם שעתיים (ככל שאיפשרה לי החנייה) ולא נראה לי שראיתי הכל. מה שכן ראיתי זו שמלת מיני מצמר רך (אנגורה או משהו) בצבע טורקיז חזק, עם שרוולים ארוכים ומחשוף עגול עם סיומת חרוזים. מהממת, מהממת, מהממת.
למרבה הצער היא הייתה בצד היקר של המחירים- $100 ואפילו לא הרשתי לעצמי למדוד אותה כדי שאני לא אתאהב יותר ואשכנע את עצמי שזה מחיר הגיוני אכשהו. אני באמת צריכה לעשות עוד טיול לשם.

לגבי החגורה- את הופעת הבכורה שלה את יכולה לראות כאן
זוכרת את החגורה מכאן? אז היא התפרקה (מסתברת שדבק חם לא תופס על ויניל). ובגלל שהתעצלתי לתפור חזרה (שם השקעתי בגימור דו"צ והיא די עבה) ורציתי חגורה צהובה לשמלה הפרחונית, השתמשתי ברצועה חדשה שגזרתי מהויניל (יש עוד, רק תבקשי) ואילתרתי איתה, בלי תפירה או גימורים חגורה חדשה, רק עשיתי שני חתכים כדי לסגור אותה (וגם אותם בחורניות, כשהחגורה כבר על הגוף והבנתי שהיא לא מקבלת יפה קשר פרפר, אז פשוט שלפתי סכין יפני וחתכתי באוויר).

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה