יום שבת, 26 בפברואר 2011

טה דה!

זה הצעיף שעשיתי, לפי הטטוריאל הזה, אחלה אתר. 
השתמשתי בהדרכה שלו גם לשמלה הכחולה שתראי בהמשך.

 
הטול (לא יודעת אם אפשר לראות אותו בתמונות) נוסף בהשראת טרנד הבלט. 
ראית ברבור שחור? עדיין לא יצא לי, אבל אני מאוד בעד ברבורים ואם מדברים, הנה השמלה המדהימה של פלורנס מהגראמי, מהקולקציה האחרונה של ז'יוואנשי (יותר עגורים מברבורים, אבל למה להיות קטנוניים):ואהבתי גם את השמלה השנייה שהיא לבשה:

ואם אנחנו כבר כאן, הנה עוד דברים מהזמן האחרון:

רציתי מתישהו לעשות פוסט על הטרנד של הדפסי גלקסיה, אבל לא יצא. זאת חברה שמדפיסה על בגדי ים וטייצים. מכאן

זאת החגורה שהכנתי מויניל, בזמן האחרון יש לי חולשה לכל מה שבצבע פמפקין-אוכר-חרדל במיוחד בשילוב עם אפור. אבל בגלל שזה לא ממש צבע שמסתדר עם גוון העור שלי, אני משתדלת להרחיק אותו מהפנים. במקור תכננתי לעשות אותה ארוכה כדי שתכרך כמה פעמים על הגוף, אבל המכונה די התנגדה (לשם שינוי בצדק, היו המון סיבים שהצטברו בתחתית וחסמו אותה, אבל בחיים לא ראיתי מכונת תפירה שיותר סובלת מלתפור) וקצת קלקלה את האמצע. אבל נשאר לי מספיק בד להכין עוד אחת, אם יהיה לי כוח. כרגיל הצבעים מעוותים. זה בערך הצבע שלה:

וזאת השמלה.
ככה היא נראתה לפני:
 

חבל שהתעצלתי לצלם אותה על הגוף כדי להראות כמה החולצה הזאת הייתה ממש ענקית וחסרת צורה. קניתי אותה בשוק בקמברוול, שאיזה זמן תכננתי להגיע אליו וכל פעם לא יצא מסיבות אחרות, אז שבוע שעבר סוף סוף נסעתי (כמובן שאיך שהגעתי התחיל לרדת גשם וחצי מהדוכנים התחילו לסגור) עד עכשיו יצא להיות בכמה שווקים קהילתיים כאלה של יום ראשון, יש אחד ממש לידי בתחנת רכבת. אבל הוא ממש גדול יחסית אליהם ונראה ממש שווה, אז מחר אני מתכננת לנסוע עוד פעם לעשות סקירה קצת יותר מקיפה.
בקיצור, מבין הדוכנים שנשארו פתוחים הייתה איזה בחורה סינית שהערימה שקים של בגדים ב-3 בעשרה דולר. אז קניתי את החולצה הזאת, חולצת פסים של טופשופ שאת יכולה לראות בתמונות של הצעיף והמעיל, ועוד שמלה אפורה שמצולמת עם החגורה הצהובה.

וזה האחרי, הצבע שלה הרבה יותר כחול ולא אפור כמו שזה נראה:

והנה עוד כמה בגדים חדשים יחסית:

החצאית עלתה איזה 3 דולר בגלל שהריצ'רץ' היה שבור, מזל שריצ'רצ'ים זה לא מה שחסר לי.

הצבע של המעיל יותר קרוב לתמונה הראשונה רק קצת יותר כהה- ירוק יסוד כזה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה