יום שישי, 4 בפברואר 2011

גם לי יש חלומות מוזרים! חלקם סתם הזויים, אבל לפני שבוע בערך קרה לי משהו מוזר- התעוררתי מחלום באמצע הלילה וזכרתי הכל- זה חלום באווירת סרט אימה, המון צללים, ומישהו שרודף אחרי ודמויות כהות וכל השאר,  הקטע שגם כשחלמתי וגם כשהתעוררתי זה לא היה מפחיד או מעיק פשוט חלום מהסוג הזה. קמתי לשרותים ולשתות מים ועדיין המשכתי לראות את הצללים וכל זה לאן שהסתכלתי. ואז חזרתי למיטה וכל פעם שעצמתי את העיניים חזרתי ישר לחלום הזה, ובמשך איזה עשר דקות נורא ניסיתי להשאר ערה, מה שהיה נורא קשה כי ממש נעצמו לי העיניים ולשנות את המחשבות כי לא רציתי להמשיך לחלום את זה. בסוף נרדתי וכשהתעוררתי בבוקר לא זכרתי מה שחלמתי. אבל זה היה נורא מוזר, כאילו המוח שלי ממש מתעקש ללכת לשם.

הלוואי ולי היו נעליים ישנות לזרוק. אפילו את שני הזוגות של מגפיים מחוררים שיש לי אני לא זורקת עד שאני אמצע זוג חדש. (כמה גשם ירד היום, קיבלנו את כל השאריות של הטורנדו ואי אפשר למצוא מגפיים בשום מקום כי קיץ).
לא שאני מקטרת, יש לי מספיק נעליים. אבל בואי נגיד שהמשפט הזה- כל בחורה צריכה זוג של.. יש לי כמה וכמה השלמות  שאין לי.
אני אומרת תמדדי אותם, תבלי איתם 10 דקות.
ואחרי תלכי בלי לקנות אותם ואם תמשכי לחשוב עליהם ביום-יומיים הבאים, תחזרי ותראי שהמחשבות תואמות את המציאות ואז תקני אותם. אהה ותבדקי שבכלל יש את המידה שלך קודם.

אגב, לא אמרת לי באיזה סוג צבע השתמשת לנעליים.

והערה קטנטנה- אני יודעת שאת עסוקה ואני באמת לא מתכוונת לעשות לך ריגשי כי אני יודעת שזה פשוט כי אין לך זמן.ואני ממש לא מתכוונת ללחוץ או לנג'ס. אבל כבר די הרבה זמן שאת כמעט לא מגיבה לדברים שאני מעלה אלא רק מעלה דברים משלך. וכיוון שכל מטרתו של הבלוג מבחינתי הוא עוד סוג של תקשרות ביננו, והסיבה היחידה שאני מעלה לכאן דברים זה כדי שתראי ותגיבי (וגם סוג של ארכיון און ליין). והיות ואני מבלה את רוב הזמן מול המחשב, וכשאני עושה הפסקות אני תמיד נכנסת לכאן לראות אם כתבת או שהתעדכנו בלוגים, אז כשהרבה זמן את לא מגיבה, אני קצת מתחילה להכנס לפרנויות של- אוי היא שונאת את כל מה שאני לובשת ולא נעים לה להגיד לי, וכאלה..
 אז אל תרגישי לחץ להגיב כל הזמן לכל מה שאני מעלה, במיוחד כשאין לך זמן לנשום. אבל זרקי לי עצם פעם ב..
(ובמילים אחרות- גם אני מתגעגעת).

ולגבי הארון שלי- אני מתכננת בקרוב לעשות קצת סדר בארון, ולהפטר מבגדים שאני לא לובשת הרבה. אני אצלם לך את כולם ותוכלי לקבל את מה שבא לך (בחבילה הגדלה בקצב מדאיג). אל תצפי למציאות מטורפות, אבל אולי יהיו כמה דברים שתאהבי.
אהה ומצאתי באיזו חנות אופ שופ מעיל סופר מגניב בירוק צועק (אני חזק בירוק לאחרונה ועכשיו נהיה לי קרייבינג לטורקיז) ועוד מבד מבריק עם דוגמא, משנות ה-60/70 אני חושבת, עם כפתורים מגניבים אני צריכה לצלם לך גם אותו.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה