יום שישי, 23 בספטמבר 2011

אווו יפים הלנקומים! תתחדשי מותק! מחכה לסווטצ'ים ויפה שעה קודם! 
אז לא קנית את הקורל (האחרון)? הוא נראה מהמם. לי יש מין קורלי-כתמתם מנצנץ ושקפקף של רימל/מאקס פאקטור (אני לעולם לא אדע להבדיל בינהן)שדווקא נראה נחמד עלי, ואני לא מחובבת הכתומים או הורודים, במפתיע רוב השפתונים שלי הם אדומים.
כשכתבת שלא רואים חלק מהתמונות התכוונת לפוסט שלי או של עצמך? ואיך את יודעת שבכלל יש שם תמונות אם לא רואים? :)

אוף עלי אף לק לא מחזיק בימים האחרונים, אולי זה קשור לילדים, אבל זה כבר יום שלישי אני מורחת לק בערב רק כדי לגלות אותו חצי מתקלף לקראת צהרי היום הבא.

תוך כדי שאני כותבת, אני רואה את הפרק האחרון של Project Runway, הם היו צריכים לעצב בגדים ללהקה של בנים באווירת 70s והביאו בתור שופט אורח את אדם למברט והוא כזה חמוד! הדיסק הסמי-בינוני שלו השכיח ממני כמה אני מחבבת אותו כאישיות.
חוץ מזה התחילו העונות החדשות של קומיוניטי ומחלקת גנים, אני חייבת להודות שהפרק של קומיוניטי קצת אכזב אותי ולא היה כ"כ מצחיק, אבל הגעתי הביתה רק בשמונה רעבה ועייפה אחרי שמצאתי את עצמי מנווטת סביב האצטדיון שבו עמד להתחיל גמר הפוטי השנתי בדרך הביתה, מה שכמובן לקח ים זמן. אז זה מה שראיתי בזמן שאכלתי, אז אולי הרעב השפיע על בלוטות הצחוק שלי. לעומתו פארקס היה מצחיק, כיפי ונוגע ללב וכלל 3 מראות שפם שונים של רון סוונסטון ואת פטרישיה קלארקסון המלכה. ועושה צעדי ענק בהשתלטות על המקום הראשון במצעד הסדרות האהובות עלי.
ובהקשר למקודם, הלהקה שמעצבים לה נקראת sheep dogs מה שכל הזמן גרם לי להזכר בלהקה של אנדי מהסדרה Mouse rat שבפרק אחד התפצלו ואז שאר חברי הלהקה נקראו Rat mouse מה שכמובן הרס את הלהקה. 
ויום אחד אני אפסיק להתעצל, אדפיס על נייר עבה את התמונות הנ"ל ואהפוך אותם למגנטים על לוח הודעות מגנטי.
אבל קודם אני צריכה להחליף דיו במדפסת ולמצוא מספריים שגוזרות.
מגנטים ולוחות מגנטיים דווקא יש לי, משום מה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה