יום שלישי, 5 באוקטובר 2010

כשהם היו צעירים.. (כי הגיע הזמן שסוף סוף יהיה כאן פוסט על גברים חתיכים..)
יש לי מיני תיקייה, בתיקיית הארכיון לבלוג שלי (במסגרת הפיצול אישויות שלי, או ליתר דיוק אישיות הגם וגם שלי, יש לי גם צד מסודר, הצד הזה מתייק למופת את כל החומרים שעל המחשב שלי, אחיו התאום המרושע דואג להשאיר שאריות בדים וחוטים בפינת העבודה שלי),
התיקייה מאכסנת בתוכה כבר כמה שבועות תמונות שאני אוספת בנושא, אבל לא הצלחתי למצוא לה מספיק חומרים, אז השארתי אותה לגדול בשקט, אבל לפני כמה שעות ראיתי את הכתבה הזאת בוואלה והנחתי שזה רמז מהיקום.

האמת שהרעיון לפוסט התחיל בכלל לפני שנה שנתיים כקלינט איסטווד חגג 70 (או 80?) והתפרסמה עליו כתבה מקיפה. עד אותו הזמן, חשבתי שקלינט הצעיר נראה ככה:
וזאת התמונה שהייתה בכתבה:
 


אחרי שבהיתי בה  כמה דקות, רצתי כמובן לתנ"ך הפרטי שלי ה-IMDB
ובדקתי האם זה רק פוקס של התמונה הזאת, או שמתחת לזיפים ולקמטים מסתתר בחור שווה?
זה מה שגיליתי:


לא מזמן נזכרתי בזה והחלטתי להפוך את זה לפוסט, אבל לא מצאתי מספיק שחקנים שהופתעתי מאיך שהם נראו בצעירותם.
בגליון שמדובר עליו בוואלה אמורה להיות כתבה שמשווה בין תמונות ישנות של דוגמני עבר לתמונות עדכניות שלהם, למרבה הצער, עדיין אי אפשר למצוא שום עותקים של זה באינטרנט. אז נאלץ להסתפק במה שיש ואולי יהיה פוסט המשך.


סר איאן, לא בדיוק חתיך ברמה של קלינט, אבל חמוד לגמרי. חוץ מזה תמיד הייתה לי חולשה לאפים ובכלל אני מתה עליוהוא נראה מאוד ארי כשהוא צעיר, לא?

אלן דילון. טוב, הוא באמת היה ממש חתיך. לא שראיתי איזשהו סרט שלו, אם לא מחשיבים את אסטריקס. אבל אולי ננסה- לא מזמן הורדתי את עד כלות הנשימה, רק כדי לראות בלייב את ג'ין סברג, היא פשוט יפיפיה שם, הסרט די משעמם.


ולסיום כמה הפקות אופנה:

יואן מקגרגור בווג. צעיר או זקן, הוא פשוט מהמם. ויש לו את השיניים הישרות בעולם.
הצבעים מדהים, בחירת הדוגמנים גובלת בפדופיליה

את מוזמנת להוסיף זקנים לרשימה..

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה